A TAK TO SIĘ ZACZĘŁO…

 

Tytuł „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW”

nadany został naszej placówce przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Warto podkreślić, że Przedszkole nr 4 w Koninie jako pierwsze przedszkole w powiecie konińskim i jedno z dwóch przedszkoli w Wielkopolsce uhonorowane zostało  tym tytułem.

Tym samym nasza placówka znalazła się na ogólnopolskiej mapie szkół zaangażowanych we wspieranie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Honorową tabliczkę z rąk dyrektora konińskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Poznaniu odebraliśmy 21 marca 2011r. w konińskim Ratuszu.

 

 

 

FORMATKA „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW” – ROK 2011/2012

http://www.p4konin.pl/pdf/FORMATKA_sprawozdanie_1.pdf

(Kliknij powyższy link, aby otworzyć dokument zapisany w PDFie)

FORMATKA „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW” – ROK 2012/2013

http://www.p4konin.pl/pdf/FORMATKA_2013.pdf

(Kliknij powyższy link, aby otworzyć dokument zapisany w PDFie)

FORMATKA „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW” – ROK 2013/2014

www.p4konin.pl/pdf/Formatka-2014.docx

(Kliknij powyższy link, aby otworzyć dokument)

FORMATKA „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW” – ROK 2014/2015

www.p4konin.pl/pdf/Formatka-2015.docx

(Kliknij powyższy link, aby otworzyć dokument)

FORMATKA „SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW” – ROK 2015/2016

www.p4konin.pl/pdf/Formatka-2016.docx

(Kliknij powyższy link, aby otworzyć dokument)

DZIEŃ  TALENTÓW W PRZEDSZKOLU NR 4 W KONINIE

21 marca każdego roku odbywa się uroczystość- „Dzień Odkrywania Talentów”. Z tej okazji mamy zaszczyt gościć w murach naszego przedszkola wspaniałych uczestników tego spotkania. Nasi podopieczni- przedszkolaki z czwórki i absolwenci tejże placówki popisują się swoimi talentami, umiejętnościami i zdolnościami na gali „Dnia Talentów”. Zaproszeni goście, rodzice oraz obserwatorzy tego spotkania mają możliwość zobaczyć i podziwiać popisy utalentowanych uczestników. Dzieciaki z poszczególnych grup prezentują swoje niecodzienne umiejętności tj.: taneczne, recytatorskie, muzyczne i wokalne oraz dzielą się wybitną wiedzą na temat swojego hobby. Na sukces tych młodych ludzi wpływ ma rzetelna i systematyczna praca nauczycieli i rodziców oraz wsparcie dyrektora placówki, którzy stwarzają doskonałe warunki do nieustannego rozwoju dzieci. Uroczystość ta pokazuje jak wielu utalentowanych młodych ludzi jest wokół nas, należy tylko ten talent zbudzić i rozbudzić w młodym człowieku. Wierzymy, że co roku będziemy podziwiać nowe talenty, które uda nam się uwolnić z naszych przedszkolaków.

no images were found

no images were found

 

Oświadczam, że przesłane materiały nie naruszają praw autorskich osób trzecich oraz wyrażam zgodę na zamieszczenie zawartych w nich treści na stronie internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji w formie, która umożliwia ich pobieranie oraz utrwalanie użytkownikom strony oraz ich wykorzystanie w granicach dozwolonego użytku, określonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( jednolity tekst Dz.U z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Dyrektor „Szkoły Odkrywców Talentów”

Facebook